side-area-logo
Önkéntes toborzás
Image module

A FIRKA Ifjúsági Egyesület önkéntest keres következő ifjúsági csereprogramjának segítésére.

A leendő önkéntes feladata:

• a tréner munkájának segítése;
  • egyes programelemek levezetése (energizer, napi értékelések, adminisztráció);
  • a szervező munkájának segítése a logisztikai teendők során.

Amit kínálunk:

• remek hangulat 🙂 ;
  • nemzetközi környezet (bolgár, lengyel, görög, szlovák résztvevők a programon);
  • fejlődési lehetőség;
  • teljes ellátás a program ideje alatt;utazás támogatása.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy gondolod, szívesen részt vennél ennek a projektnek a megvalósításában 2018.04.20-28. között, akkor ne habozz, jelentkezz a [email protected] e-mail címen az alábbi dokumentumokkal:
rövid angol nyelvű motivációs levél, melyben leírod, hogy miért szeretnél a csapatunk tagja lenni.

Jelentkezési határidő: 2018. március 31.

Fontos! A kiválasztást adott esetben személyes találkozások is segítik. A találkozóra március utolsó két hetében kerül sor.
A programról bővebb információ itt: https://firkaegyesulet.hu/leisure-and-pleasure/

Image module
Firka_logo_big_black